
Hoe bouw je merk?
Wij delen graag onze kennis en organiseren daarom elke 2e dinsdag van de maand een marketingstrategieworkshop met wisselende thema’s. Onder de noemer ‘Marketing Vooruit’ nemen we u mee in de wereld van marketing en strategie op zowel online- als offline gebied.
De sessies duren van 16:00 uur tot 18:00 uur. Wij zorgen voor een hapje en een drankje en onze specialisten zorgen voor een vakkundige invulling van het thema. Ook nodigen we een van onze opdrachtgevers uit hun verhaal te vertellen. Laat u verrassen en dompel onder in de dynamische wereld van marketingstrategie.
Namens het team van Bomondo.CMCG van harte welkom! Er is beperkt plek en aanmelden vooraf is verplicht. Dit kan via onderstaand inschrijfformulier.

Programma
15:45 uur | Ontvangst |
16:00 uur | Welkom door Remco Voorn namens Bomondo |
16:10 uur | Robert-Jan Verweij, Product Group Manager bij Velder, dé ketenpartner in de wereld van kaas, zal het merkverhaal van Skylger toelichten. Hoe is het merk ontstaan, welk onderscheidend vermogen heeft het merk en wat zijn de toekomstambities. |
16:30 uur | Experts uit ons team vertellen over “Hoe bouw je een merk?” Hierbij gaan ze in op de techniek, modellen, ideeën en het ontstaansproces. Verschillende voorbeelden worden getoond. |
17:15 uur | Vraag en antwoord |
17:30 uur | Netwerken, borrel, hapjes |
Locatie en tijd
8 april 2025, 16:00 - 18:00 uur
Locatie: Blokhuispoort / Proefverlof
Adres: Blokhuisplein 40, 8911 LJ Leeuwarden
